II tura wyborów

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Suchedniowianin GOŚĆ 23-11-10 12:42

21 listopada wybraliśmy Radę Gminy w której, spośród 15 miejsc 8 zostanie obsadzonych przez kandydatów popieranych przez Suchedniowską Korporację Samorządową, oznacza to że SKS w Radzie ma już większość. Nie zmarnujmyu tego i zagłosujmy w II turze wyborów na Cezarego Blacha. Jest on jedynym gwarantem zmian w Suchedniowie, człowiekiem o nieskazitelnej reputacji i przede wszystkim człowiekiem z pomysłem na Suchedniów.

Odpowiedz Cytuj
Dario GOŚĆ 23-11-10 14:10

Ja należę do rówieśników p.Błacha, byłem na spotkaniu przed pierwszą turą wyborów i myślę że każdy kto chce aby Suchedniów zmienił się na lepsze powinien na niego zagłosować.Szczególnie zachęcam ludzi młodych, bo dla nich nie ma w tej chwili żadnej przyszłości w Suchedniowie.Nie pozwólmy aby nasze miasto staczało się przez kolejne lata pod rządami obecnego burmistrza.

Odpowiedz Cytuj
Błacha-haha GOŚĆ 01-12-10 21:55

Wy ciągle o wyborach a tymczasem jak mi dziecko dzis mówiło SANEPID chciał juz kilka razy zamknąć Szkołę Podstawową w Ostojowie a dziś to już się podobno dyrektorka nie wywinie tak było brudno i syfiasto. Składam się na papier toaletowy i ręczniczki mydło dla dzieci żeby zanosiły do szkoły bo tam nigdy nie ma go w ubikacjach, brudno takie że dziecko czymie mocz i kupkę aż do końca zajęć do domu bo kibelki są takie brudne, sale wcale nie sprzątane. Rodzice z rady zwracali uwage dyrektorce ale to olała.

I co Błachu z tym zrobi jak na niego zagłosuję, pewnie też jest zaprzyjażniony z tą klika trzymajacą władzę w suchedniowie Ośrodek zarządzania oświaty i inni tacy.

Odpowiedz Cytuj
Po wszystkiemu GOŚĆ 07-12-10 18:31

Już po wszystkiemu, po wszystkiemu już ;(

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://suchedniow.istrefa.com

istrefa gmina Suchedniów | istrefa powiat skarżyski | istrefa świętokrzyskie | istrefa Polska

Suchedniów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat skarżyski, województwo świętokrzyskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 26-130


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem